| Fabrikant Onderdeelnummer | SD6030-180-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 181050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 17.1UH 1.65A 110 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD6030-180-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD6030-180-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 17.1µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 1.65A |
| Huidig - Verzadiging | 1A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 110 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD6030-180-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD6030-180-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD6030-180-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD6030-180-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals GMT-2A, GMT-3/4A, GMT-3-1/2A, GMT-3A, GMT-4A, GMT-5A, GMT-65/100A, GMT-7-1/2A, C08M1, C08M2 HM70-201R3LFTR13, HM70-201R9LFTR13, HM70-25R80LFTR13, HM70-301R5LFTR13, HM70-302R0LFTR13, HM70-31R65LFTR13, HM70-311R0LFTR13, HM70-321R3LFTR13, HM70-33R75LFTR13, HM70-341R3LFTR13.
Kopen Eaton SD6030-180-R bij ons, bespaar tijd en geld.