| Fabrikant Onderdeelnummer | SD8350-101-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 174720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100UH 800MA 360 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD8350-101-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD8350-101-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 100µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 800mA |
| Huidig - Verzadiging | 1.3A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 360 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD8350-101-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD8350-101-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD8350-101-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD8350-101-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BSPD400600Y3P, TVSA02V05C004, TVSA04V05C006, PS04LTVA1, MLVA04V05C270-R, MLVB04V09C005, MLVA06V26C100-R, MLVA06V05C270-R, MLVB04V18C0R5, MLVA06V09C210-R IM06BH680J, IM06BH680K, IM06BH681J, IM06BH6R8K, IM06BH7R3J, IM06BH821J, IM06BH8R2J, IM06BH8R2K, IM06BH911J, IM06BHR10H.
Kopen Eaton SD8350-101-R bij ons, bespaar tijd en geld.