| Fabrikant Onderdeelnummer | SDP616 |
|---|---|
| Fabrikant | Sensirion AG |
| product categorie | Druksensoren, transducers |
| beschikbare kwaliteit | 34840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR PRESSURE DIFF 4SIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDP616.pdf |
| Onderdeel nummer | SDP616 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Last Time Buy |
| Druktype | Differential |
| Bedrijfsdruk | ±0.07 PSI (±0.5 kPa) |
| Uitgangstype | I²C |
| uitgang | 16b |
| Nauwkeurigheid | ±3% |
| Voltage - Levering | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Poortgrootte | Male - 0.2" (5.2mm) Tube, Dual |
| Havenstijl | Barbed |
| Kenmerken | Temperature Compensated |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Maximale druk | ±72.52 PSI (±500 kPa) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ 80°C |
| Pakket / koffer | 4-SIP Module |
| Apparaatpakket leverancier | 4-SIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDP616 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDP616, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDP616, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDP616, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Sensirion AG alle reeksen Druksensoren, transducers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Sensirion AG en Druksensoren, transducers van ons. Zoals SHT20, SHT31-ARP-B, SHT31-DIS-F2.5KS, SHT21, SHT21S, SHT21P, SHT35-DIS-B, SHT35-DIS-F2.5KS, SHT25, SHT11 P51-100-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-200-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-300-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-500-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-750-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-1000-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-1500-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-2000-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-3000-S-C-I12-4.5V-000-000, P51-75-S-AA-I12-4.5V-000-000.
Kopen Sensirion AG SDP616 bij ons, bespaar tijd en geld.