| Fabrikant Onderdeelnummer | SDR1030-150M |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 25930 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 15UH 1.65A 100 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDR1030-150M.pdf |
| Onderdeel nummer | SDR1030-150M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 15µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.65A |
| Huidig - Verzadiging | 1.85A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 100 mOhm Max |
| Q @ Freq | 18 @ 2.52MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 25.7MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDR1030-150M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDR1030-150M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDR1030-150M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDR1030-150M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SMLJ120A, SMLJ78A, SMLJ150A, SMLJ70A, SMLJ75A, SMLJ10CA, SMLJ22CA, SMLJ43CA, SMLJ6.5CA, SMLJ5.0CA MLK1005S1N0ST000, LQP03TQ1N0B02D, LQP03TQ1N5B02D, LQP03TQ2N5B02D, HK06031N2S-TV, HK06031N5S-TV, HK06031N8S-TV, HK06032N0S-TV, HK06032N2S-TV, LQP03TQ10NH02D.
Kopen Bourns Inc. SDR1030-150M bij ons, bespaar tijd en geld.