| Fabrikant Onderdeelnummer | SDR1030-2R7M |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 466575 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 2.7UH 3A 28 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDR1030-2R7M.pdf |
| Onderdeel nummer | SDR1030-2R7M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 2.7µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 3A |
| Huidig - Verzadiging | 4.2A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 28 mOhm Max |
| Q @ Freq | 13 @ 7.96MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 73.6MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDR1030-2R7M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDR1030-2R7M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDR1030-2R7M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDR1030-2R7M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MF-RHT550-2, MF-RG300-2, MF-RG500-2, MF-RHT600-2, MF-RHT650-2, MF-R600-2, MF-RM016/240-0, MF-RX075/72-0, MF-PSML260-2, MF-RHT050-0 SLF7055T-2R2N3R5-3PF, B82462A4104K000, B82462A4103M000, NS10165T6R8NNA, CLF6045T-150M-CA, SCRH127-471, SCRH127-220, SCRH127-470, MBH6045C-220MB=P3, SRU5028A-101Y.
Kopen Bourns Inc. SDR1030-2R7M bij ons, bespaar tijd en geld.