| Fabrikant Onderdeelnummer | SE4150L-R |
|---|---|
| Fabrikant | Skyworks Solutions Inc. |
| product categorie | RF-ontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 97810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC RCVR GPS 24QFN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SE4150L-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SE4150L-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Frequentie | 1575.42MHz |
| Gevoeligheid | - |
| Gegevenssnelheid (max) | - |
| Modulatie of protocol | GPS |
| toepassingen | GPS Receiver |
| Actueel - Ontvangen | 15mA |
| Gegevensinterface | PCB, Surface Mount |
| Geheugen grootte | - |
| Antenne Connector | PCB, Surface Mount |
| Kenmerken | - |
| Voltage - Levering | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Apparaatpakket leverancier | 24-QFN (4x4) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SE4150L-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SE4150L-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SE4150L-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SE4150L-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Skyworks Solutions Inc. alle reeksen RF-ontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Skyworks Solutions Inc. en RF-ontvangers van ons. Zoals SC00080912, SC00120912, SC01501518, SC00821518, SC50004450, SC99906068, SC02201518, SC00820710, SC00260912, SC00560912 MAX2135AETN/V+T, SI4730-D62-GM, SI4730-D60-GM, SI2124-A20-GMR, SI2144-A20-GMR, BCM4752IFBGT, MICRF221AYQS-TR, MICRF213AYQS-TR, ATA8515-GHQW, MICRF011YM.
Kopen Skyworks Solutions Inc. SE4150L-R bij ons, bespaar tijd en geld.