| Fabrikant Onderdeelnummer | SG39 |
|---|---|
| Fabrikant | Ametherm |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 95040 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 12 OHM 4A |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SG39.pdf |
| Onderdeel nummer | SG39 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 12 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Stroom - Steady State Max | 4A |
| R @ Current | 220 mOhms |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) |
| Lead Spacing | 0.310" (7.87mm) |
| Keurmerken | CSA, UR |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SG39 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SG39, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SG39, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SG39, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ametherm alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ametherm en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals SL22 7R010, SL22 10008, SL22 0R516, SL22 1R020-B, SL22 10009, SL22 2R018, SL22 4R014, SL22 16004, SL22 14007, SL22 2R018-B SG110, SL32 0R230, SL32 1R036, SL32 0R536, CL-21, CL-90, B57127P100M301, MF72-010D20, MF72-005D20, PTCEL13R501RBE.
Kopen Ametherm SG39 bij ons, bespaar tijd en geld.