| Fabrikant Onderdeelnummer | SH331M010ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 456428 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SH331M010ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SH331M010ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 330µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 10V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 880 mOhm @ 120Hz |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Polarisatie | Polar |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | 255mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 306mA @ 10kHz |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Grootte / afmeting | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SH331M010ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SH331M010ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SH331M010ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SH331M010ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 185104K250RGA-F, 185104K250RGB-F, 185154J50RAA-F, 185154J50RAB-F, 185154J63RCA-F, 185154J63RCB-F, 185184K63RCA-F, 185184K63RCB-F, 185223J400RGA-F, 185223J400RGB-F 450BXC22MEFC16X20, UPM2A331MHD6, UEP1A222MHD, UEP1J221MHD, EGXE201ELL101ML25S, TVX2F100MCD, UCS2V680MHD, UBT1C222MHD, TVX2W4R7MCD, EKY-101ELL681ML40S.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SH331M010ST bij ons, bespaar tijd en geld.