| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT392R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 126680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 392 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT392R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT392R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 392 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT392R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT392R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT392R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT392R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0603DTC18R0, RNCF0603DTC18R2, RNCF0603DTC18R7, RNCF0603DTC19R1, RNCF0603DTC19R6, RNCF0603DTC20R0, RNCF0603DTC20R5, RNCF0603DTC21R0, RNCF0603DTC21R5, RNCF0603DTC22R0 RC1608F8451CS, ERJ-1GEF9101C, CRCW0603825RFKEA, RC1206FR-076M65L, RC0201FR-07536KL, CRCW04022R70FKED, CR0402-JW-103GAS, RC1206FR-0776R8L, CRCW040224R0FKED, MCR01MRTF5362.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT392R bij ons, bespaar tijd en geld.