| Fabrikant Onderdeelnummer | SM6227FT162R |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 37620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 162 OHM 1% 3W 6227 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SM6227FT162R.pdf |
| Onderdeel nummer | SM6227FT162R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 162 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6227 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6227 |
| Grootte / afmeting | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.265" (6.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SM6227FT162R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SM6227FT162R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SM6227FT162R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SM6227FT162R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS0805FT3R32, RMCS0805FT4R02, RMCS0805FT5R11, RMCS0805FT7R50, RMCS0805FT10R0, RMCS0805FT11R5, RMCS0805FT14R7, RMCS0805FT15R0, RMCS0805FT20R0, RMCS0805FT20R5 TRR01MZPJ1R0, TRR01MZPJ1R2, TRR01MZPJ1R5, TRR01MZPJ1R8, TRR01MZPJ200, TRR01MZPJ201, TRR01MZPJ203, TRR01MZPJ204, TRR01MZPJ220, TRR01MZPJ221.
Kopen Stackpole Electronics Inc. SM6227FT162R bij ons, bespaar tijd en geld.