| Fabrikant Onderdeelnummer | SMBJ11CD-M3/H |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Diodes Division |
| product categorie | TVS - Diodes |
| beschikbare kwaliteit | 178160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TVS DIODE 11V 17.9V DO214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMBJ11CD-M3/H.pdf |
| Onderdeel nummer | SMBJ11CD-M3/H |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectionele kanalen | - |
| Bidirectionele kanalen | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 11V |
| Voltage - Breakdown (Min) | 12.4V |
| Spanning - Klemmen (max.) @ Ipp | 17.9V |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 33.5A |
| Vermogen - Piekimpuls | 600W |
| Power Line-bescherming | No |
| toepassingen | General Purpose |
| Capaciteit @ Frequentie | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Apparaatpakket leverancier | DO-214AA (SMBJ) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMBJ11CD-M3/H |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMBJ11CD-M3/H, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMBJ11CD-M3/H, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMBJ11CD-M3/H, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Diodes Division alle reeksen TVS - Diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Diodes Division en TVS - Diodes van ons. Zoals MKT1818410066W, MKT1817368015D, MKT1817368015G, MKT1817368016D, MKT1817368016G, MKT1818233404G, MKT1818233635D, MKT1818233635G, MKT1818233636D, MKT1818233636G JANTXV1N6109, JANTXV1N6109A, JANTXV1N6109AUS, JANTXV1N6109US, JANTXV1N6110A, JANTXV1N6110AUS, JANTXV1N6110US, JANTXV1N6111, JANTXV1N6111A, JANTXV1N6111AUS.
Kopen Vishay Semiconductor Diodes Division SMBJ11CD-M3/H bij ons, bespaar tijd en geld.