| Fabrikant Onderdeelnummer | SMP08FP |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 34850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP SAMPLE HOLD 16DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMP08FP.pdf |
| Onderdeel nummer | SMP08FP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | Sample and Hold |
| Aantal circuits | 8 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | - |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 500nA |
| Voltage - Input Offset | 2.5mV |
| Huidige voorraad | 6mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 1.2mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMP08FP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMP08FP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMP08FP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMP08FP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals AD2S80ATD/B, AD2S80AUD, AD2S80ASD/883B, AD364RTD, SDC1740-412, AD2S44-TM12B, AD2S44-TM18B, SDC1741-412, SDC1740-411, AD2S44-UM18B ADM4073TWRJZ-REEL7, OPA2244EA/2K5, LT1818CS5#TRMPBF, MAX4475AUT+T, LMC6482IMM, LM324AM/NOPB, OPA197IDBVT, LMV841QMG/NOPB, MAX9619AXT+T, LM7301IM5/NOPB.
Kopen Analog Devices Inc. SMP08FP bij ons, bespaar tijd en geld.