| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS125ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 51570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUF NON-INVERT 5.25V 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS125ADE4.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS125ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Buffer, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 4 |
| Aantal bits per element | 1 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 2.6mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS125ADE4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS125ADE4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS125ADE4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS125ADE4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals 2U3838K33QDBVRG4Q1, TLC7733QPWRG4Q1, TLC7733QPWRQ1, TPS3808G12DRVTG4, TPS3808G25DRVT, TPS3808G25DRVTG4, TPS3808G30DRVT, TPS3808G30DRVTG4, TPS3305-18DGNRG4, TPS3305-18DRG4 CD4050BPW, SN74LVC1G07DBVTG4, 74AHC1G125DBVTG4, 74AHCT1G125DBVTG4, SN74AUP1G34DCKT, 74LVC16241ADGG,518, 74LVC16241ADGG,118, 74LVC16241ADGG,512, 74LVC16241ADGG,112, SN74LVC244APWG4.
Kopen Texas Instruments SN74LS125ADE4 bij ons, bespaar tijd en geld.