| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS139ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 172890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DECODER/DEMUX DUAL 2-4 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS139ADE4.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS139ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Onafhankelijke circuits | 2 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS139ADE4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS139ADE4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS139ADE4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS139ADE4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals ADS2807Y/250, ADS8381IPFBT, ADS62P15IRGCT, ADS1278IPAPR, ADS1610IPAPT, ADS8380IRHPT, ADS5522IPAP, ADS808Y/250, ADC32J43IRGZT, ADC3243IRGZT 74HCT154D,653, 74HCT154D,652, SN74AHCT139N, MC74VHC257DTG, 74LVC157APW,118, 74LVC157APW,112, 74LCX157MTC, 74HCT154BQ,118, CD4066BPW, MC74HC251ADG.
Kopen Texas Instruments SN74LS139ADE4 bij ons, bespaar tijd en geld.