| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS628DR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren |
| beschikbare kwaliteit | 189800 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS628DR.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS628DR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | VCO |
| tellen | - |
| Frequentie | 20MHz |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Huidige voorraad | 20mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS628DR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS628DR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS628DR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS628DR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Clock / Timing - Programmeerbare timers en oscillatoren van ons. Zoals DRV3203EPHPRQ1, DRV3204EPHPRQ1, DRV3245AQPHPRQ1, DRV3220QPHPRQ1, DRV83053QPHPQ1, DRV83055QPHPQ1, DRV8301QDCARQ1, UC2637DWTR, UC2637DWTRG4, DRV8305NEPHPQ1 8N3DV85EC-0045CDI8, 8N3DV85EC-0046CDI8, 8N3DV85EC-0047CDI8, 8N3DV85EC-0048CDI8, 8N3DV85EC-0049CDI8, 8N3DV85EC-0050CDI8, 8N3DV85EC-0051CDI8, 8N3DV85EC-0052CDI8, 8N3DV85EC-0053CDI8, 8N3DV85EC-0054CDI8.
Kopen Texas Instruments SN74LS628DR bij ons, bespaar tijd en geld.