| Fabrikant Onderdeelnummer | SPFJ160.X |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 125890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 160A 600VAC/1KVDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SPFJ160.X.pdf |
| Onderdeel nummer | SPFJ160.X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 160A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | 1kV |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Solar (Photovoltaic) |
| Kenmerken | - |
| Klasse | J |
| Keurmerken | CE, cULus, UL, VDE |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 20kA DC |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminals |
| Grootte / afmeting | 1.500" Dia x 5.670" L (38.10mm x 144.02mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SPFJ160.X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SPFJ160.X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SPFJ160.X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SPFJ160.X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P2706UALRP, P3206UALRP, P3406UALRP, P1556UBLRP, P1806UBLRP, P5106UALRP, P5106UBLRP, A2106UA6LTP, P1556UALTP, P1806UALTP DMM-B-44/100, SPFJ200.X, SPFJ125.X, TR2/TCP1.25-R, 01591.25MR, 0159002.MR, 0242.160UAT1, 0242.250UAT1, 0242.080UR, BK/GMT-15A.
Kopen Littelfuse Inc. SPFJ160.X bij ons, bespaar tijd en geld.