| Fabrikant Onderdeelnummer | ST202EBDR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 135760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX RS232 5V ESD 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST202EBDR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST202EBDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST202EBDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST202EBDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST202EBDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST202EBDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals ESDA25B1RL, ESDA14V2-4BF3, BZW06-33B, SM6T42CAY, HSP061-2M6, LFTVS18-1F3, 1.5KE6V8CARL, 1.5KE39A, SM15T24CA, SM15T15A MAX242CAP+, SN65C3222PW, MAX13082ECPA+, MAX481EPA+, MAX1487EPA+, ADM1491EBRMZ, SN65HVD75DGK, MAX9110ESA+, SN75LBC173D, SN65LVDS33PW.
Kopen STMicroelectronics ST202EBDR bij ons, bespaar tijd en geld.