| Fabrikant Onderdeelnummer | ST202ECDR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 24470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS232 ESD-PROT 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST202ECDR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST202ECDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST202ECDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST202ECDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST202ECDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST202ECDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals DSL01-010SC5, PEP01-5841, SMP80MC-140, SMTPA320, LCDP1521SRL, TPA220, THBT20011DRL, TPN3021RL, THBT15011DRL, LCP12-150B1RL ADM3486EARZ-REEL7, MAX3311CUB+, MAX1484CUB+, MAX1486CUB+, MAX481CSA+, MAX1482CSD+, MAX490CUA+, MAX1487CSA+, MAX485CUA+, MAX483CUA+.
Kopen STMicroelectronics ST202ECDR bij ons, bespaar tijd en geld.