| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232EBTR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 20340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TRANSCEIVER 5V RS232 16 TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232EBTR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232EBTR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232EBTR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232EBTR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232EBTR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232EBTR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals DA108S1RL, STIEC45-30AS, BZW50-180RL, SLVU2.8-8A1, RBO40-40G-TR, RBO40-40G, ESDAVLC5-1BF4, ESDA5-1BF4, ESDAXLC6-1BT2Y, ESDALC6V1-1U2 AD8392AAREZ, AEIC-7273-S16, KSZ9021GQI, SN65472DEP, LTC2862AIS8-1#PBF, BCM5357C0KFBG, MAX3086EPD+, ADM206ARZ, LTC2862AHDD-1#PBF, LTC2862AHS8-2#PBF.
Kopen STMicroelectronics ST232EBTR bij ons, bespaar tijd en geld.