| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232BN |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 183980 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS232 MULTI-CH 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232BN.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232BN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 220Kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232BN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232BN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232BN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232BN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals XL0840, TN1205H-6G-TR, P0111MA 1AA3, X0202MA 1BA2, X0402MF 0AA2, TYN612MFP, TYN812TRG, TS1220-600B, TYN810RG, TN1215-600B SN75LVDS31D, MAX3388ECUG+, MAX3314ECKA+T, MAX3440EASA+, ADM3311EACPZ, MAX3318EEUP+T, MAX3070EEPD+, MAX3076EEPD+, SN75HVD10P, LT1032CSW#PBF.
Kopen STMicroelectronics ST232BN bij ons, bespaar tijd en geld.