| Fabrikant Onderdeelnummer | ST2R503B |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 109320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 2.5 OHM 20% 3A 15.24MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST2R503B.pdf |
| Onderdeel nummer | ST2R503B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 2.5 Ohms |
| Tolerantie | ±20% |
| Stroom - Steady State Max | 3A |
| R @ Current | 150 mOhms |
| Diameter | 0.60" (15.24mm) |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Keurmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST2R503B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST2R503B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST2R503B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST2R503B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals PT502J2, SC104J4J, PS104J2, KT103G2, USP7765, PR222J2, USUR1000-104G-06, USP10975, USUR1000-103G-06, USP11491 B57236S0500M000, B57236S0200M000, B57236S0100M000, B57236S0509M000, B57236S0250M000, B57236S0160M000, B57235S0259M000, B57237S0330M000, B57237S0100M000, B57237S0479M000.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc ST2R503B bij ons, bespaar tijd en geld.