| Fabrikant Onderdeelnummer | STABP01 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Audio Speciaal Doel |
| beschikbare kwaliteit | 57700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC PROCESSOR DIGITAL BASH 20DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STABP01.pdf |
| Onderdeel nummer | STABP01 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Audio Signal Processor |
| toepassingen | Digital Audio Interfacing |
| Aantal kanalen | 1 |
| Interface | Serial |
| Voltage - Levering | 10.5V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ 85°C (TA) |
| bestek | - |
| Pakket / koffer | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STABP01 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STABP01, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STABP01, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STABP01, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Audio Speciaal Doel componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Audio Speciaal Doel van ons. Zoals VN770K-E, VN770KTR-E, VN771KTR-E, VN772KTR-E, VN5770AK-E, E-L6204D, VN5770AKTR-E, VN771K-E, VN772K-E, VN770KPTR-E PGA2311P, WM8805GEDS/V, ZL38040LDG1, PGA2310PA, NAU8220WG, BD3491FS-E2, TDA7468D13TR, SA575DTBR2G, STA120DJ, MAX5486EUG+.
Kopen STMicroelectronics STABP01 bij ons, bespaar tijd en geld.