| Fabrikant Onderdeelnummer | STL72 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| beschikbare kwaliteit | 38590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS NPN 400V 1A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STL72.pdf |
| Onderdeel nummer | STL72 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Transistor Type | NPN |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 80mA, 400mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 400mA, 5V |
| Vermogen - Max | 1W |
| Frequentie - Overgang | - |
| Bedrijfstemperatuur | 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STL72 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STL72, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STL72, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STL72, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Transistors - Bipolar (BJT) - Single van ons. Zoals SMBJ154A-TR, SMBJ20A-TR, SMM4F20A-TR, SMM4F10A-TR, SMM4F26A-TR, SMM4F13A-TR, SMBJ10A-TR, ESDALC6V1-5P6, ESDA5V3SC6Y, SMCJ20A-TR 2SB1560, CEN-U07, BU931P, 2SC5200RTU, MJL1302AG, MJH11020G, 2SA1746, 2SD2560, 2SA1943RTU, LM395T/NOPB.
Kopen STMicroelectronics STL72 bij ons, bespaar tijd en geld.