| Fabrikant Onderdeelnummer | STM32F373CBT6 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Ingebed - Microcontrollers |
| beschikbare kwaliteit | 83920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STM32F373CBT6.pdf |
| Onderdeel nummer | STM32F373CBT6 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Core-processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Core-grootte | 32-Bit |
| Snelheid | 72MHz |
| connectiviteit | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| randapparatuur | DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Aantal I / O | 36 |
| Programmageheugengrootte | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM-formaat | - |
| RAM-grootte | 24K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Dataconversie | A/D 1x12b, 3x16b, D/A 3x12b |
| Oscillator Type | Internal |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakket / koffer | 48-LQFP |
| Apparaatpakket leverancier | 48-LQFP (7x7) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STM32F373CBT6 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STM32F373CBT6, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STM32F373CBT6, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STM32F373CBT6, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Ingebed - Microcontrollers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Ingebed - Microcontrollers van ons. Zoals P6KE56ARL, SMAJ22CA-TR, HSP061-2P6, HSP062-2P6, USBP01-5M8, ESDA18-1F4, HSP061-2P6Y, ESDARF01-1BF4, 1.5KE82CA, BZW06-15 ATSAM4E16CA-ANR, S912ZVML31F1WKF, M430FR5739SRHATEP, MSP430F135IRTDT, ATXMEGA192A3-AUR, MSP430F4371IPZR, MSP430F4371IPNR, EFM32GG990F1024G-E-BGA112, AT91SAM9R64-CU, MC9S08DV16ACLF.
Kopen STMicroelectronics STM32F373CBT6 bij ons, bespaar tijd en geld.