| Fabrikant Onderdeelnummer | STPS3045CP |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 193420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V SOT93 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STPS3045CP.pdf |
| Onderdeel nummer | STPS3045CP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 570mV @ 15A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 45V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | 200°C (Max) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-218-3, TO-218AC |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-93 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STPS3045CP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STPS3045CP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STPS3045CP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STPS3045CP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals SM4T7V6AY, SM6T250CAY, SMA6T82AY, SMA6T18AY, DSL05-016SC6, SM15T68AY, SM15T82CAY, SMC30J5.0A, STIEC45-30ACS, SMP1100SCMC V20PWM10CHM3/I, RB088BM100FHTL, V20PWM45CHM3/I, RBQ10BM45ATL, VS-10CDH06-M3/I, TSD30H100CW MNG, SBR660CTLQ-13, STTH1602CGY-TR, RBQ20BM65AFHTL, STPS640CB.
Kopen STMicroelectronics STPS3045CP bij ons, bespaar tijd en geld.