| Fabrikant Onderdeelnummer | STX616 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| beschikbare kwaliteit | 188870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS NPN 500V 1.5A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STX616.pdf |
| Onderdeel nummer | STX616 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Transistor Type | NPN |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 1.5A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 500V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 200mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 12 @ 500mA, 5V |
| Vermogen - Max | 2.8W |
| Frequentie - Overgang | - |
| Bedrijfstemperatuur | 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STX616 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STX616, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STX616, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STX616, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Transistors - Bipolar (BJT) - Single van ons. Zoals 1.5KE62A, 1.5KE62ARL, 1.5KE120A, SM15T6V8A, SM15T200CA, 1.5KE27A, SM15T15CA, 1.5KE180CA, 1.5KE6V8CA, 1.5KE62CARL BD680G, TIP112G, TIP29AG, 2SB1201S-E, 2SC6097-E, 2SC4027T-H, BD239ATU, BD234G, BD439G, 2N3391A.
Kopen STMicroelectronics STX616 bij ons, bespaar tijd en geld.