| Fabrikant Onderdeelnummer | T1210-R39G |
|---|---|
| Fabrikant | Tamura |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 186560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 390NH 530MA 630 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T1210-R39G.pdf |
| Onderdeel nummer | T1210-R39G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 390nH |
| Tolerantie | ±2% |
| Huidige score | 530mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 630 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 100MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 600MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | 50MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T1210-R39G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T1210-R39G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T1210-R39G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T1210-R39G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Tamura alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Tamura en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals T1008-R22G, T1008-R27G, T1008-R33G, T1008-R39G, T1008-R47G, T1008-R56G, T1008-R62G, T1008-R68G, T1008-R75G, T1008-R82G IM06BH560K, IM06BH561J, IM06BH5R6K, IM06BH621J, IM06BH680J, IM06BH680K, IM06BH681J, IM06BH6R8K, IM06BH7R3J, IM06BH821J.
Kopen Tamura T1210-R39G bij ons, bespaar tijd en geld.