| Fabrikant Onderdeelnummer | T1210-R18G |
|---|---|
| Fabrikant | Tamura |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 104890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 180NH 700MA 210 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T1210-R18G.pdf |
| Onderdeel nummer | T1210-R18G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 180nH |
| Tolerantie | ±2% |
| Huidige score | 700mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 210 mOhm Max |
| Q @ Freq | 60 @ 300MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 900MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | 50MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T1210-R18G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T1210-R18G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T1210-R18G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T1210-R18G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Tamura alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Tamura en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 2DM150606CM, 2DM150806CM, 2DM180206CM, 2DU150606CM, 2DU150806CM, 2DU180506CM, CMF-0220, CMF-0056, CMF-0033, CMF-0100 LQP03HQ6N8J02D, LQP03HQ4N0C02D, LQG15WZ10NH02D, LQB15NNR22J10D, LQP03TN2N4C02D, LK1608R68K-T, LQG15WH7N5H02D, LK1608R33K-T, MLG0603P2N7CT000, MLG0603P1N8CT000.
Kopen Tamura T1210-R18G bij ons, bespaar tijd en geld.