| Fabrikant Onderdeelnummer | T1210-R82G |
|---|---|
| Fabrikant | Tamura |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 110680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 820NH 400MA 1.45 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T1210-R82G.pdf |
| Onderdeel nummer | T1210-R82G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 820nH |
| Tolerantie | ±2% |
| Huidige score | 400mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.45 Ohm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 100MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 420MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T1210-R82G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T1210-R82G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T1210-R82G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T1210-R82G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Tamura alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Tamura en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CMF-0056, CMF-0033, CMF-0100, CMF-6033, CMF-6056, CMF-6330, CMF-6100, CMF-8033, CMF-8100, CMF-2100 ASMPH-1008-4R7M-T, ELJ-QE8N2ZFA, AISC-0805F-1R0G-T, SRN3010TA-150M, SRN3010TA-1R0Y, SRN3010TA-1R5Y, SRN3010TA-6R8M, 7447629150, SRN3010TA-100M, PM1008-R82K-RC.
Kopen Tamura T1210-R82G bij ons, bespaar tijd en geld.