| Fabrikant Onderdeelnummer | THS4501CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 186390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP DIFF 300MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | THS4501CD.pdf |
| Onderdeel nummer | THS4501CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | Differential |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Differential |
| Slew Rate | 2800 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 300MHz |
| -3db bandbreedte | 370MHz |
| Current - Input Bias | 4µA |
| Voltage - Input Offset | 4mV |
| Huidige voorraad | 23mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 15 V, ±2.25 V ~ 7.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | THS4501CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor THS4501CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen THS4501CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen THS4501CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM25061PMME-1/NOPB, LM5068MM-2/NOPB, LM5067MW-1/NOPB, TPS2330ID, TPS2393DBT, TPS2390DGK, TPS2398DGK, TPS2394PW, TPS2301IPW, TPS2310IPW LM6171BIMX/NOPB, AD8656ARZ-REEL7, OPA2376AIDGKT, OPA333AIDBVT, OPA340NA/250, OPA333AIDCKT, AD8605ARTZ-R2, LMP8645HVMKE/NOPB, OPA2376AIYZDT, LTC6101HVCIS5#TRMPBF.
Kopen Texas Instruments THS4501CD bij ons, bespaar tijd en geld.