| Fabrikant Onderdeelnummer | THS789PFD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Klok / Timing - Toepassingsspecifiek |
| beschikbare kwaliteit | 37850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TIME MEASUREMNT UNIT 100HTQFP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | THS789PFD.pdf |
| Onderdeel nummer | THS789PFD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| PLL | Yes |
| Belangrijkste doel | Time Measurement |
| Invoer | LVCMOS, LVDS |
| uitgang | LVDS |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 5:9 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | Yes/Yes |
| Frequentie - Max | 200MHz |
| Voltage - Levering | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 100-TQFP Exposed Pad |
| Apparaatpakket leverancier | 100-HTQFP (14x14) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | THS789PFD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor THS789PFD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen THS789PFD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen THS789PFD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Klok / Timing - Toepassingsspecifiek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Klok / Timing - Toepassingsspecifiek van ons. Zoals TPS386040RGPR, LP3470IM5-2.93, LP3470IM5-4.38, LP3470IM5-3.08, LP3470IM5-4.00, LP3470IM5-4.63, TPS3514N, ADS8509IBDW, ADS2806Y/250, ADS1210U SI52144-A14AGMR, PI6LC48P25104LIEX, 98ULPA877AHLF, 6P49308NLG, 97ULP877BHLF, 9DB801BGLF, 9DB801BGLFT, 9FG830AGILFT, 9ZXL0831EKILFT, 9ZXL0851EKILFT.
Kopen Texas Instruments THS789PFD bij ons, bespaar tijd en geld.