| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431ACLPX |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 112060 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431ACLPX.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431ACLPX |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±1% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 50ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431ACLPX |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431ACLPX, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431ACLPX, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431ACLPX, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals 2N4401_J60Z, 2N4401_J61Z, 2N4401_S00Z, 2N4402TAR, 2N4953, 2N5087_J18Z, 2N5087TAR, 2N5088_D11Z, 2N5088TFR, 2N5089_J18Z REF5020IDGKT, LT1634BCS8-2.5#PBF, REF192GPZ, LT1634BCS8-5#PBF, LT1236CIS8-5#PBF, MAX6176AASA+, LT1029ACZ#PBF, LT6658BIMSE-2.5#PBF, REF6025IDGKT, REF6041IDGKT.
Kopen ON Semiconductor TL431ACLPX bij ons, bespaar tijd en geld.