| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431BCDBVT |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 44780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431BCDBVT.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431BCDBVT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 600µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | SC-74A, SOT-753 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-5 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431BCDBVT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431BCDBVT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431BCDBVT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431BCDBVT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals LMX2433SLEX/NOPB, LMK04906BISQE/NOPB, LMX2541SQ3320E/NOPB, LMX2572RHAT, TLC2934IPWR, LMK04816BISQE/NOPB, TPS22918DBVR, TPS22810DBVR, TPS22912CYZVR, TPS22930AYZVR MAX6126AASA25+, MAX6143AASA50+, LT1634BIS8-1.25#PBF, AD780ARZ-REEL7, REF102AU, REF191ESZ, REF192ESZ, ADR423BRZ-REEL7, ADR421BRZ-REEL7, ADR425BRZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TL431BCDBVT bij ons, bespaar tijd en geld.