| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431BQLP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 153490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431BQLP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431BQLP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 700µA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431BQLP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431BQLP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431BQLP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431BQLP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals BQ29410PWR, BQ29411DCTRG4, BQ29400DCT3E6, BQ29410DCT3RE6, BQ29412DCT3RE6, BQ29412DCTRG4, BQ29413DCTRG4, BQ29440DRBR, BQ29449DRBR, BQ29441DRBR MAX8515EXK+T, LM4040DIM3-3.0+T, LM385BYZ-1.2/NOPB, MAX6120ESA+, AD1580BRTZ-R2, REF01CESA+, LM4040A41IDBZT, MAX6190BESA+, MAX6165BESA+, MAX6195CESA+.
Kopen Texas Instruments TL431BQLP bij ons, bespaar tijd en geld.