| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431CDBVT |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 163850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431CDBVT.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431CDBVT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±2.2% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | SC-74A, SOT-753 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-5 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431CDBVT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431CDBVT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431CDBVT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431CDBVT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals UCD9081RHBRG4, UC2903DWTR, UC2903DWTRG4, UCC2946DG4, UCC2946PWG4, UCC3946PWG4, ADS7827IDRBT, ADS1000A0QDBVRQ1, ADS1000A1QDBVRQ1, ADC084S101CIMM/NOPB ADR4540BRZ-R7, REF198FSZ, REF02AP, REF192FSZ, REF5010IDGKT, REF5020IDGKT, LT1634BCS8-2.5#PBF, REF192GPZ, LT1634BCS8-5#PBF, LT1236CIS8-5#PBF.
Kopen Texas Instruments TL431CDBVT bij ons, bespaar tijd en geld.