| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 76390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±2.2% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals ADS7826IDRBR, ADS7826IDRBRG4, ADS7884SDBVR, ADC121S101CISD/NOPB, ADC104S021QIMM/NOPB, ADC08351CIMTCX/NOPB, ADS7886SDBVR, ADS7886SDCKR, ADC121S655CIMMX/NOPB, ADC081S101 MWC LM136H-5.0, AD586BRZ, LTC6655BHLS8-4.096#PBF, LTC6655BHLS8-2.5#PBF, AD589JH, AD584KNZ, AD584JH, AD581JH, AD589TH, AD587UQ.
Kopen Texas Instruments TL431IP bij ons, bespaar tijd en geld.