| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431IPK |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 140090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ SOT89-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431IPK.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431IPK |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±2.2% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | TO-243AA |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-89-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431IPK |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431IPK, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431IPK, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431IPK, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals INA271AIDG4, INA209AIPWRG4, LM334SM, INA283AIDGKT, INA284AIDGKT, INA285AIDGKT, INA303A2IPW, INA303A3IPW, INA170EA/250G4, TPS26601RHFR ISL60002BIH320Z-T7A, LM4040AEX3-4.1+T, LT1460EIS8-10#PBF, AD589JRZ, MAX6250BCPA+, MAX6174AASA+, LM4140BCM-1.0/NOPB, LM4040AIX3-3.0+T, MAX6133A30+, LT1034CS8-1.2#PBF.
Kopen Texas Instruments TL431IPK bij ons, bespaar tijd en geld.