| Fabrikant Onderdeelnummer | TL494ING |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars |
| beschikbare kwaliteit | 49790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG CTRLR BCK/PUSH-PULL 16DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL494ING.pdf |
| Onderdeel nummer | TL494ING |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Uitgangstype | Transistor Driver |
| Functie | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Uitgang configuratie | Positive |
| topologie | Buck, Push-Pull |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Uitvoerverslagen | 1 |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 7 V ~ 40 V |
| Frequentie - Schakelen | 200kHz |
| Inschakelduur (Max) | 48% |
| Synchrone gelijkrichter | Yes |
| Kloksynchronisatie | No |
| Seriële interfaces | - |
| Controle functies | Dead Time Control, Frequency Control |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL494ING |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL494ING, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL494ING, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL494ING, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars van ons. Zoals BC80825MTF, BC81740NMMTF, BC849AMTF, BC849CMTF, BC850BMTF, BC856AMTF, BC859AMTF, BC859CMTF, BC860AMTF, BCW61CMTF TPS40050QPWPRQ1, UCC28250RGPT, ISL9500CVZ-T, SG2524D, UCC3807D-3, UCC3807D-1, UCC2961D, ISL6440IAZ-T, TPS53211RGTR, TPS40400RHLR.
Kopen ON Semiconductor TL494ING bij ons, bespaar tijd en geld.