| Fabrikant Onderdeelnummer | TL7705BIP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Supervisors |
| beschikbare kwaliteit | 95220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 4.55V SUPPLY MONITOR 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL7705BIP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL7705BIP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Aantal voltages bewaakt | 1 |
| uitgang | Complementary |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset time-out | 270 ns Typical Propagation Delay |
| Voltage - Drempel | 4.55V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL7705BIP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL7705BIP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL7705BIP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL7705BIP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Supervisors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Supervisors van ons. Zoals TLC549CDG4, ADS7829IDRBTG4, TLV1548CDBR, TLC549IP, TLV1544IDR, TLV1544IPWR, TLC1543QDBR, TLC1543QDWRG4, TLC1543QDBRG4, ADS7955SRGER MCP120-485DI/TO, MCP1316MT-29KE/OT, STM6823RWY6F, TPS3800G27DCKR, TPS3839G18DBZT, MIC708SMY, MIC2774N-46YM5-TR, ADM8611N263ACBZ-R7, TPS3805H33QDCKRQ1, TPS3809L30DBVT.
Kopen Texas Instruments TL7705BIP bij ons, bespaar tijd en geld.