| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC04CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Interface - Filters - Actief |
| beschikbare kwaliteit | 68300 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUTTERWORTH FILTER 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC04CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC04CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequentie - Cutoff of Center | 30kHz |
| Aantal filters | 1 |
| Filter volgorde | 4th |
| Voltage - Levering | ±2.25 V ~ 6 V |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC04CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC04CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC04CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC04CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Interface - Filters - Actief componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Interface - Filters - Actief van ons. Zoals LMP92018SQX/NOPB, PCM1602APTR, PCM1725D, AMC1304L25DWR, AMC1304M25DWR, PCM1870YZFT, PCM1870RHFTG4, PCM2707CPJTR, LDC1051NHRT, PCM1606EG4 LTC1562CG-2#PBF, UAF42AP, LTC1064-2CSW#PBF, MF10CCWMX/NOPB, AMC1210IRHAT, MAX7426EUA+, MAX7408EUA+, MAX7400CSA+, MAX7403CSA+, MAX7412EUA+.
Kopen Texas Instruments TLC04CD bij ons, bespaar tijd en geld.