| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC083CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 152780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 10MHZ 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC083CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC083CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 19 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 1.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 57mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V, ±2.25 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC083CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC083CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC083CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC083CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADC081S051CISDX, ADC081S101CISDX, ADC082S021CIMMX, ADC082S051CIMMX, ADC082S101CIMMX, ADC084S021CIMMX, ADC084S051CIMMX, ADC084S101CIMMX, ADC088S052CIMTX, ADC088S102CIMTX LT1787IMS8#PBF, LTC2051HVCDD#PBF, OPA2690I-14D, OPA2251PA, MAX412ESA+, ADA4622-2ARMZ, OP90GPZ, ADA4622-2ARZ, AD648JNZ, OP490GSZ-REEL.
Kopen Texas Instruments TLC083CD bij ons, bespaar tijd en geld.