| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2201IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 155200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2201IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2201IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.7 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.9MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 100µV |
| Huidige voorraad | 1.1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.6 V ~ 16 V, ±2.3 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2201IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2201IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2201IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2201IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCC2972PW, UCC2972PWG4, UCC3972PWG4, UC2871DWG4, UC2872DWG4, UC3871DWG4, UC3871DW, UCC2305DWG4, UCC3305DW, UCC2305DW ACPL-785J-000E, LT1179CN#PBF, LT1178IN8#PBF, LT1178S8#PBF, LT2178CS8#PBF, TLC1078CD, OPA860ID, LT1012IN8#PBF, AD8054ARUZ, THS7001IPWP.
Kopen Texas Instruments TLC2201IP bij ons, bespaar tijd en geld.