| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC252CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 74870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC252CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC252CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.6pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 1.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.4 V ~ 16 V, ±0.7 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC252CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC252CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC252CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC252CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM3710XQTPX-308/NOPB, LM3702YATP-290/NOPB, LM3702YATPX-290/NOPB, LM3712XQTPX-308/NOPB, HPA00531DBVR, 2U3836J25QDBVRG4Q1, 2U3837K33QDBVRG4Q1, ADS8505IBDWR, ADS8323YB/250G4, ADC3222IRGZT LT1355CN8#PBF, LT1168CS8#PBF, AD8554ARZ, AD8554ARUZ, AMP02FSZ-RL, LT1679CS#PBF, OP284FSZ, LTC2052CS#PBF, LT1229CS8#PBF, LT1639IS#PBF.
Kopen Texas Instruments TLC252CD bij ons, bespaar tijd en geld.