| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC271BIP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 132630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC271BIP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC271BIP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 950µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 16 V, ±2 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC271BIP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC271BIP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC271BIP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC271BIP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLV0834CDG4, TLV0838CDWG4, TLV0834CPW, TLV0838CPW, TLV0838CPWG4, TLC5510INSR, TLC5510AINSR, TLC5510IPWR, TLC0831CDG4, TLC0831IDG4 LT6011ACS8#PBF, LT6010AIDD#PBF, OPA2703EA/250, TLV2474AID, OPA552FAKTWT, AD8627ARZ, OPA130UA, ADA4895-2ARMZ-R7, LTC6102IMS8-1#PBF, OPA4137U.
Kopen Texas Instruments TLC271BIP bij ons, bespaar tijd en geld.