| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC27M4CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 14070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 635KHZ 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC27M4CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC27M4CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.62 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 635kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 570µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC27M4CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC27M4CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC27M4CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC27M4CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADC101S051CISD, ADC101S101CISD, ADC102S021CIMM, ADC102S051CIMM, ADC102S101CIMM, ADC104S051CIMM, ADC104S101CIMM, ADC11C125CISQ, ADC121C021CIMK, ADC121S021CISD TLE2074ACN, OP481GSZ, LT1630IN8#PBF, ADA4622-2BRZ, LT1881ACN8#PBF, THS4012CD, TL054ACN, AD8010ANZ, THS4021ID, INA129PA.
Kopen Texas Instruments TLC27M4CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.