| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC372MDREP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 156090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DUAL DIFF COMP LINCMOS 8-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC372MDREP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC372MDREP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Differential |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 16 V, ±2 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 20mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 400µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Voortplantingsvertraging (max.) | - |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC372MDREP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC372MDREP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC372MDREP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC372MDREP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals LMC6953CM/NOPB, UCC3946DG4, 2T13K33MDBVREPG4, UC3903DWTRG4, ADS114S08IRHBT, ADS114S06BIPBS, ADS8332IRGET, ADS8924BRGET, ADS114S08BIPBS, ADS8344E/2K5 LMC7211AIM5, LM2901M/NOPB, MAX985EXK+T, TLV3702IDGKR, LM339AN/NOPB, LT6703HDC-2#TRMPBF, LT6703HDC-3#TRMPBF, MAX985ESA+, LP339M/NOPB, LM2901M.
Kopen Texas Instruments TLC372MDREP bij ons, bespaar tijd en geld.