| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC374CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 148400 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DIFF COMPARATOR QUAD 14-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC374CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC374CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Differential |
| Aantal elementen | 4 |
| Uitgangstype | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 20mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 800µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Voortplantingsvertraging (max.) | - |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC374CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC374CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC374CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC374CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals PCM1753DBQR, PCM1780DBQR, LDC2112YFDT, PCM1808QPWRQ1, PCM5100APWR, LDC2114YFDR, PCM1753TDBQRQ1, PCM5100PWR, TLV320DAC32IRHBT, TLV320DAC3101IRHBR AD8611ARZ-REEL7, TL3116CD, MAX998ESA+, LTC1843CS8#PBF, MAX933ESA+, MAX941CPA+, TLV3494AIPWT, TL3116ID, TLV3501AID, MAX934ESE+.
Kopen Texas Instruments TLC374CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.