| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC548IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Data-acquisitie - Analoog naar digitaal converters (ADC) |
| beschikbare kwaliteit | 43510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 8 BIT 45.5 KSPS ADC S/O 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC548IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC548IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal bits | 8 |
| Sampling Rate (Per seconde) | 45.5k |
| Aantal ingangen | 1 |
| Input Type | Single Ended |
| Gegevensinterface | SPI |
| Configuratie | S/H-ADC |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Aantal A / D-converters | 1 |
| architectuur | SAR |
| Referentietype | External |
| Voltage - voeding, analoog | 3 V ~ 6 V |
| Voltage - Levering, digitaal | 3 V ~ 6 V |
| Kenmerken | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC548IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC548IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC548IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC548IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Data-acquisitie - Analoog naar digitaal converters (ADC) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Data-acquisitie - Analoog naar digitaal converters (ADC) van ons. Zoals TLC5916IPWRG4, LM3530UMX-40/NOPB, LM3530UMX-25A/NOPB, LM3530UMX-40B/NOPB, LM3530TMX-40/NOPB, TPS60230RGTR, LM3646YFQR, TPS92075DDC/NOPB, TLC6C5912QDWRQ1, TPS61040DBVRG4 AD9268BCPZ-105, AD9268BCPZ-125, ISLA214S50IR1Z, LTM9010IY-14#PBF, AD9234BCPZ-1000, ADC08D1520CIYB/NOPB, AD9689BBPZ-2600, ADCS7478AIMFX/NOPB, ADS7044IRUGR, AD7170BCPZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TLC548IP bij ons, bespaar tijd en geld.