| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC7705ID |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Supervisors |
| beschikbare kwaliteit | 125460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 4.55V SUPPLY MONITOR 8-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC7705ID.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC7705ID |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Aantal voltages bewaakt | 1 |
| uitgang | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset time-out | 1.1 ms Minimum |
| Voltage - Drempel | 4.55V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC7705ID |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC7705ID, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC7705ID, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC7705ID, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Supervisors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Supervisors van ons. Zoals BQ2084DBTR-V123, BQ2084DBTR-V133, BQ2084DBTR-V133G4, BQ2084DBTR-V140G4, BQ2084DBT-V123, BQ2084DBT-V133, BQ2084DBT-V133G4, BQ2084DBT-V140, BQ2084DBT-V140G4, BQ2084RTTR-V140G4 BD46405G-TR, STM1817TWX7F, BD45235G-TR, BD45252G-TR, BD45265G-TR, BD45285G-TR, BD45312G-TR, BD45422G-TR, BD45432G-TR, BD45482G-TR.
Kopen Texas Instruments TLC7705ID bij ons, bespaar tijd en geld.