| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC7705IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Supervisors |
| beschikbare kwaliteit | 125310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 4.55V SUPPLY MONITOR 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC7705IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC7705IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Aantal voltages bewaakt | 1 |
| uitgang | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset time-out | 1.1 ms Minimum |
| Voltage - Drempel | 4.55V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC7705IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC7705IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC7705IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC7705IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Supervisors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Supervisors van ons. Zoals TPS2032PG4, TPS2033PG4, TPS2047BDR, TPS2047BDRG4, TPS2091DR, TPS2091DRG4, TPS2097DR, TPS2097DRG4, TPS2149IDGNR, TPS2149IDGNRG4 TLC7703ID, TPS3513D, TPS3103H20DBVT, TPS3103E15DBVT, TPS3106E16DBVT, LTC2915ITS8-1#TRMPBF, LTC2916ITS8-1#TRMPBF, LM3710XKMM-463/NOPB, TPS3305-18DGNR, TPS3306-15DGKR.
Kopen Texas Instruments TLC7705IP bij ons, bespaar tijd en geld.